''Дякую владиці Володимиру Фірману, Христині Феціці та Тарасу Герману за спільний….
Народний обранець додав: ''Для мене Різдво на фронті вже стало традицією, бо саме тут найгостріше відчувається справжня ціна життя і людської присутності''. ''Дякую владиці Володимиру Фірману, Христині Феціці та Тарасу Герману за спільний Святвечір і служіння Україні! Ми були в одному з госпіталів разом із бійцями, які…