Святослав Вакарчук заспівав на вцілілому скляному мості в Києві
11 жовтня 2022 – 11:01
Після масованого обстрілу Києва 10 жовтня Святослав Вакарчук заспівав на вцілілому пішохідному мосту. Лідер гурту "Океан Ельзи" символічно виконав пісню "Місто Марії", присвячену захисникам Маріуполя.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.