20 мільйонів гривень спрямовано на невідкладні оборонні заходи нашого міста та безпеку його цивільного населення.
«Продовжуємо системну підтримку наших військових. Сьогодні Сумською міською військовою адміністрацією виділено чергову допомогу на потреби оборони. 20 мільйонів гривень спрямовано на невідкладні оборонні заходи нашого міста та безпеку його цивільного населення. Уже незабаром сумчани та військові на власні очі…