Сумські гандболістки піднялися на друге місце у вищій лізі
21 жовтня 2024 – 16:35
А в другому матчі була рівна гра, яка завершилася в нічию 20:20 (13:12), а по пенальті виграли тернополянки 3:2.
18-19 жовтня пройшли ігри 2- го туру жіночої Вищої ліги чемпіонату України з гандболу. Матчі проходили в Броварах. Сумська команда “Суми-У” грала проти тернопільської “ЗУНУ-Енерго”. Сумчанки спочатку легко обіграли команду з Тернополя 32:17 (16:7). Більше всього голів забили Альона Лень і Ізабелла Балан — по 7, Вікторія Ткаченко — 5.…