У ніч на 22 травня через ворожу атаку «шахедами» було знеструмлено Суми. Про це розповів голова Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко. «У зв'язку із ворожою атакою місто Суми не отримує електричну енергію. Очікуємо на відновлення та в першу чергу забезпечуємо критичну інфраструктуру», – написав він. Це…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.