Сумчани здобули медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики
12 вересня 2022 – 05:26
"Сумчани до вчорашніх медалей додали ще дві медалі – одну "золоту" і одну – "бронзову". Обидві – в естафетах", - повідомив Суспільному перший віцепрезидент федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.