Суд засудив чиновницю окупаційної адміністрації Білозерки
8 березня 2024 – 12:46
На посаді жінка приймала громадян та видавала їм соціальне забезпечення від окупаційної адміністрації.
У Херсоні суд визнав винною у колабораціонізмі чиновницю окупаційної адміністрації Білозерки. Про це свідчить вирок з судового реєстру. Жінка пішла на співпрацю з росіянами у червні 2022 року. Її призначили головним спеціалістом (економістом) відділу бухобліку та звітності. На посаді жінка приймала громадян та видавала їм…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.