Суд у Львові покарав прихожанина УПЦ МП, який обізвав активістку
2 червня 2023 – 22:42
Львів’янка 2 квітня близько 16:05 вийшла пікетувати Свято-Володимирську церкву УПЦ МП у Сихівському районі Львова після того, як священники побили військовослужбовця у Хмельницькому.
Сихівський районний суд оштрафував парафіянина храму УПЦ МП на Сихові за образу активістки. Львів’янка 2 квітня близько 16:05 вийшла пікетувати Свято-Володимирську церкву УПЦ МП у Сихівському районі Львова після того, як священники побили військовослужбовця у Хмельницькому. У той час вийшов прихожанин і назвав дівчину…