Суд продовжив відсторонення мера Бердичева Орлюка, обвинуваченого в хабарництві, до 17 грудня
17 жовтня 2025 – 15:52
Бердичівський міськрайонний суд продовжив строк відсторонення міського голови Бердичева Сергія Орлюка, обвинуваченого в одержанні неправомірної вигоди, ще на два місяці - до 17 грудня.