Суд оштрафував начальника дільниці на волинській шахті, через якого травмувався гірник
26 лютого 2024 – 18:49
На Волині суд оголосив вирок начальнику видобувної дільниці № 1 шахти «Бужанська», який як службова особа порушив вимоги посадової інструкції та не забезпечив справний стан, утримання і експлуатацію гірничих виробок. У зв'язку з цим один із працівників шахти травмувався на робочому місці.