Студентка «Запорізької політехніки» – серед найкращих атлеток України
24 грудня 2025 – 15:35
Волейболістка виборола перше “золото” Європи для України У Києві пройшла Церемонія нагородження найкращих атлетів та спортивних медіа України, організована Асоціацією спортивних журналістів України. Серед лауреаток – магістерка факультету Управління фізичною культурою і спортом НУ «Запорізька політехніка» Тетяна…