Студенти продавали паски і збирали кошти на авто для воїна Богдана Поліщука
17 квітня 2025 – 19:24
Він воює ще з 2019 року, його батько з — 2014 Окрім великодніх смаколиків козятинчани мали можливість висловити побажання нашим захисникам.
Ми завітали на ярмарку після 12:00. На столах ще були паски, льодяники та інші смаколики. Імбирне печиво вже розібрали. Воно, за словами майстра Тетяни Савчук, розійшлося найшвидше. Загалом всю продукцію готували студенти Козятинського училища разом з викладачами.
{photo_gallery id=53541|}
— Ми напекли 180 пасок, 150 імбирних пряників, — каже…