Стрілець в Києві використав зареєстровану зброю - МВС
18 квітня, 19:29
Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час спілкування з журналістами в суботу, 18 квітня.
Терорист, який відкрив стрілянину в Голосіївському районі Києва, використовував зареєстровану зброю. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час спілкування з журналістами в суботу, 18 квітня. "Що можна сказати на даний момент, що в нього була зброя, це карабін. Він був зареєстрований. Більше того, що в…