Столична влада прокоментувала різке підвищення ціни проїзду в Києві
20 травня, 15:05
Столична влада запропонувала підняти тариф на одну поїздку в громадському транспорті до 30 гривень. Цей тариф не є економічно обґрунтованим, проте наближений до цього, повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Сергій Підгайний.