Учора вранці з обласного центру стартували двоє учасників — начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов і ветеран російсько-української війни у 2014-2016 роках Анатолій Вересенко. А дорогою до них приєднаються інші. Загалом планують подолати понад півтори тисячі кілометрів.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.