Старт опалювального сезону: яким він буде на Харківщині
22 жовтня 2022 – 14:38
У Харківській області опалювальний сезон вже розпочався. Станом на 22 жовтня теплоносії подаються у лікарні області, почали давати тепло і у житлові будинки.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.