Стало відомо, у якій школі в Києві 9-класник з ножем напав на вчительку
12 січня, 11:54
Стало відомо, в якому саме навчальному закладі Києва стався резонансний інцидент із нападом підлітка з ножем. Подія трапилася вранці у школі №233 Оболонського району столиці. Під час занять 13-річний учень напав на вчительку та свого однокласника. Обох потерпілих госпіталізували, а самого підлітка затримали правоохоронці.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.