75% працівників КНП "Рубіжанська центральна міська лікарня" перебувають на окупованій території або виїхали до країни-агресора.
Про це розповів начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
”Наразі працюють лише 70 осіб з-поміж 593 співробітників. У контексті втрати кадрових ресурсів, близько…