Енергетики нагадали, що через пошкодження енергетичної інфраструктури в окремих регіонах України продовжують діяти графіки погодинних відключень.
В ніч на понеділок російські загарники завдали нових ударів "шахедами" по енергооб’єктах у кількох областях України. Через попередні атаки без світла залишаються сотні тисяч українців, повідомили Міненерго і Укренерго 15 грудня. Так, через нові атаки зранку є знеструмлені споживачі в Донецькій і Дніпропетровській…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.