В ніч на неділю російські агресори завдали чергового удару по Одесі і прямим попаданням ракети влучили у Спасо-Преображенський кафедральний собор. Про це 23 липня повідомила Одеська єпархія УПЦ МП. "Пряме влучання ракети прийшлося у центральний вівтар, внаслідок чого частково зруйновано будівлю собору, перекриття трьох…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.