Нагадаємо: зловмисник певний час спостерігав за стоматологією на вулиці, а потім скористався нагодою, коли на рецепції нікого не було, забіг та вкрав гроші. Мова йде про суму близько 12 тисяч гривень.
Невдовзі стало відомо, що крадія знайшли.
У коментарі…