Енергетики працюють цілодобово, щоб якомога швидше повернути обладнання в роботу", – заявили у відомстві.
У ніч на п’ятницю російські загарбники атакували енергетичні об’єкти у низці областей України. Про це повідомляє Укренерго 19 грудня. "Вночі ворог атакував енергооб’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Дніпропетровській, Сумській, Запорізькій і Донецькій областях. Скрізь,…