Справжня причина, чому Польща не збила російську ракету
27 березня 2024 – 18:23
Мене вражає, як багато дорослих українців починають використовувати дитячу лексику, реагуючи на небажання Польщі бути втягнутою у війну. Абсолютне природне небажання, яке розуміють поляки. Але українці починають проєктувати свої бажання на вчинки інших і з'являється все це: "боягузи", "зганьбилися" тощо.