Спортсменка з Одещини виграла "золото" на 24 Дефлімпійських іграх з боулінгу
27 жовтня 2022 – 16:36
Спортсменка з Одещини Алла Д’яченко разом з Катериною Ковальчук з Полтавщини та киянкою Дариною Величко стали найкращими та завоювали золоті медалі у змаганнях в "Трійках" серед жінок
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.