Спеціалісти Рівненського госпіталю ветеранів війни пройшли навчання в реабілітаційному центрі Японії
4 серпня 2025 – 11:32
Четверо спеціалістів Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни пройшли місячне навчання в Реабілітаційному центрі префектури Хіоґо (Японія) – провідній установі з понад 300 ліжками, що об’єднує реабілітацію та соціальні послуги