Сотні людей залишились без світла внаслідок обстрілів Харківщини
11 серпня 2024 – 12:11
Внаслідок ворожих обстрілів знеструмлено понад 21 тисячу абонентів у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Після обстрілів без напруги залишалось 680 абонентів у одному населеному пункті, на ранок їх частково заживлено, повідомили в Міненерго. Загалом внаслідок бойових дій без…