Під ворожий обстріл сьогодні потрапив Нікополь та Марганецька громада. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук. -Сьогодні ворог двічі атакував Нікопольський район. Обстріляли з артилерії Нікополь та Марганецьку громаду. На щастя, обійшлося без постраждалих, - написав він.