Проведено евакуацію працівників та відвідувачів суду. Про відновлення роботи суду буде повідомлено додатково. Нагадаємо: сьогодні також “мінували” універмаг “Київ”. Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.