Участь у церемонії взяли керівники обласної ради та облдержадміністрації, директори та вихованці обласних спортивних шкіл, спортсмени-олімпійці.
З цієї нагоди біля будівлі облради та ОДА підняли Олімпійський стяг. Участь у церемонії взяли керівники обласної ради та облдержадміністрації, директори та вихованці обласних спортивних шкіл, спортсмени-олімпійці. Про це повідомила пресслужба Рівненської облради. Нагадаємо, що сьогодні в Парижі розпочинається XXXIII літня…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.