Слобожанські гвардійці знищили автомобіль окупантів під Бахмутом
21 лютого 2024 – 12:55
На Бахмутському напрямку fpv-дрон, переданий Слобожанським гвардійцям, волонтерами, знищив автомобіль російських окупантів. Про це повідомляє 5 Слобожанська бригада Національної гвардії України . Як повідомив командир одного з батальйонів бригади з позивним Кайман, в операції брали участь одразу два дрони. Перший працював на…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.