Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України
26 квітня, 19:20
Наші земляки вибороли 12 золотих, вісім срібних і дев’ять бронзових нагород, що дозволило їм виграти командний залік. Особливо відзначилися вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Ангеліна Харламова, Василь Петренко, Єлизавета Семеніхіна і Нікіта Коновченко, інформують у міськраді.