На Луганщині на тепер залишаються деокупованими 15 населених пунктів.
Про це в ефірі “Радіо Свобода” повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
“У 9 з них ідуть бойові дії. На жаль, трьох з них майже немає. Вони, скажемо так, стерті з лиця землі. Ви бачите, що те саме відбувається з Білогорівкою. Але Білогорівка -…