Скільки коштів отримав фонд «Госпітальєри» за 2025 рік? Директорка дала відповідь
10 березня, 16:34
Про це розповіла директорка фонду Юлія Шевчук із позивним Печенька, передає кореспондент « Главкому » із пресбрифінгу.
Стало відомо, які суми за 2025 рік отримав благодійний фонд «Госпітальєри». Про це розповіла директорка фонду Юлія Шевчук із позивним Печенька, передає кореспондент « Главкому » із пресбрифінгу. За словами Юлії Шевчук, БФ «Госпітальєри» за 2025 рік отримав 74,79 млн грн, €51,99 тис. та $906,1 тис. Директорка фонду обіймає свою посаду з 25…