Сховався та порізав собі руки: учня, який напав з ножем на вчителя та однокласника у Києві, госпіталізували — прокуратура
12 січня, 11:47
Напад учня на вчительку та однокласника відбувся в Оболонському районі Києва. Неповнолітній поранив двох людей, після чого завдав собі порізів рук, усіх трьох госпіталізовано, повідомляє Офіс генпрокурора у понеділок, 12 січня.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.