Учасники вокального колективу "Лісова пісня" Сєвєродонецького міського палацу культури перемогли на міжнародному фестивалі “Inshi”.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Фестиваль проходив 25 січня у Дніпрі. Учасники сіверськодонецького колективу посіли переможні та призові місця у сольній програмі.
Так, Роман Хричов…