Програма «Турбота» Сіверськодонецької МТГ призупинить роботу до 1 липня 2025 року.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
Як розповіли в адміністрації, заяви від мешканців громади щодо надання одноразової грошової допомоги у рамках «Турботи» прийматимуть до 20 червня.
«Далі вона призупинить свою роботу до 1 липня у…