Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль
29 січня, 21:49
Дефіцит електроенергії в Києві зберігається і над стабілізацією електро- та теплопостачання в столиці працюють 239 бригад, повідомив перший віцепрем'єр-міністр енергетики України Денис Шмигаль за підсумками засідання штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетики в Києві та області.