Сіярто другий день знищує санкційні документи: у справі з'явився росіянин
14 квітня, 20:51
Новообраний уряд Угорщини стверджує, що міністр МЗС Петер Сіярто знову знищує документи, пов'язані із санкціями ЄС. Водночас там зауважили, що ці дії є незаконними та неприпустимими.