Глава МЗС України Андрій Сибіга прокоментував заяву премʼєр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що найближчі 100 років в Угорщині не буде парламенту, який проголосував би за членство українців у Європейському Союзі. "Цей план приречений на провал, пане прем’єр-міністре. Ваш господар у Москві не протягне 100 років, навіть…