Шосткинські дзюдоїсти завоювали призові місця на обласному турнірі
20 лютого 2024 – 17:49
17 лютого 2024 року у Недригайлові відбувся обласний традиційний турнір з дзюдо, пам’яті борців Недригайлівщини О. Гашенка та О. Твердоуса серед юнаків та дівчат 2011-2015 років народження. Про це повідомляє КДЮСШ м. Шостка на своїй сторінці Фейсбук. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів із Сум, Охтирки, Ромнів, Прилук, Недрігайлова,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.