Школярка з Херсонщини стала героїнею документального фільму
5 квітня 2024 – 11:23
Одна з героїнь документального фільму «Ми. Майбутнє» Мирослава Трофимчук, родом із Нової Каховки Херсонської області. Вона виїхала з окупованого росіянами міста та збирає докази злочину — екологічної катастрофи після руйнування дамби Каховської ГЕС.