За ініціативи Одеської обласної військової адміністрації, в межах продовження співпраці Закарпатської обласної військової адміністрації та Генерального консульства Угорщини, 50 школярів Одещини у супроводі дорослих вирушили на відпочинок до Угорщини. Про це повідомили в ОВА
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.