Школярі Києва мають навчатися офлайн — Мондриївський
15 серпня 2024 – 19:48
Цього року перший дзвоник для школярів прозвучить 2 вересня. У навчальному році 2024-2025 років школам Києва рекомендується організувати освітній процес максимально в очному форматі
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.