Шість жителів Харківщини померли від коронавірусу, 45 харків’ян у реанімації
14 листопада 2023 – 21:29
На Харківщині протягом минулого тижня було лабораторно підтверджено 430 випадків коронавірусу, з них у Харкові – 245. Шість жителів регіону померли від наслідків COVID-19.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.