Транспортні засоби отримали: Березівська, Білокриницька, Володимирецька, Демидівська, Костопільська та Острозька тергромади. З початку року вдалося передати вже 17 шкільних транспортних засобів. Ще 4 - закупили, і найближчим часом вони теж поїдуть до шкіл. Попри це, дефіцит шкільних автобусів в області залишається. Спільними…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.