Щодо створення операторів державних меліоративних систем
10 червня, 08:20
8 червня у Комітеті з питань аграрної та земельної політики відбувся круглий стіл щодо створення державних операторів меліоративних систем. Захід відбувся під головуванням голови Комітету Олександра Гайду. Учасники круглого столу обговорили практичні аспекти реалізації законодавчих змін, спрямованих на впровадження…