Ще у однієї громади Рівненщини з’явилося американське місто-побратим
26 вересня 2024 – 11:30
Співпрацю з американськими містами налагодили: Рівне - Іст-Брансвік; Здолбунів - Маршалтаун; Острог - Бофорт та Ейтенс; Дубно - Оксфорд; Костопіль - Алгона.
Білокриницька сільська рада підписала меморандум про співпрацю з містом Сомерсет, що у штаті Огайо. Це вже шоста громада на Рівненщині, що заключила угоду із американським містом. Документ передбачає реалізацію спільних проєктів та обмін кращими практиками у сферах економічного розвитку, енергетики, освіти, культури,…