Сьогодні свій столітній ювілей відзначила Тетяна Іванівна Козик. З цієї нагоди працівники управління соціального захисту Львівської мерії завітали в гості до ювілярки, привітали її зі святом та вручили вітальний лист від міського голови, пам’ятну монету й 10 тисяч гривень допомоги від міста.