Ще десять установ на Рівненщині долучились до програми "Скринінг здоров`я 40+"
3 березня, 17:59
За тиждень до національної програми "Скринінг здоров'я 40+" долучилось іще десять установ на Рівненщині. Тож станом на 2 березня їх уже 59. Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш. Додались: Рівненський обласний клінічний госпіталь Амбулаторії у селах: Корнин, Шпанів, Клевань, Зоря, Городище (біля Рівного),…