Ще 160 українців повернулися додому з російського полону
сьогодні, 15:18
У п’ятницю, 26 червня, з російської неволі додому повернулися ще 160 українських військовослужбовців. Усі вони перебували в полоні з 2022 року. Про це повідомив президент Володимир Зеленський. За словами глави держави, серед звільнених є військові ЗСУ, Державної спецслужби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. «Вони…